Archief voor Juli, 2007

Amo zal beginnen verschepend de Oplossing van de Lens van het Contact na de Uitbarsting van Acanthamoeba Keratitis

Dinsdag, 24 Juli, 2007

Gevorderde Medical Optics Inc. zei dat het van plan is beginnen verschepend een nieuwe multifunctionele oplossing van de contactlens in de eerste helft van volgende maand, terugkomend op de markt na het herinneren van aan zijn Volledige MoisturePlus oplossing van de contactlens in Mei toe te schrijven aan beduidend verhoogd risico voor strenge oogbesmetting - Acanthamoeba Keratitis, die [ … ] kan volledig beschadigen

Update: De volledige Oplossing die van de Lens van het Contact MoisturePlus Acanthamoeba Keratitis veroorzaakt

Dinsdag, 24 Juli, 2007

De volledige Oplossing van de Lens van het Contact MoisturePlus, die door Geavanceerde Medische Optica wordt vervaardigd, wordt gebruikt voor het schoonmaken en opslagdoeleinden voor zachte contactlenzen. De oplossing is onlangs gevonden door de Centra voor de Controle en de Preventie van de Ziekte om een zevenvoudige verhoging van een zeldzame oogbesmetting te veroorzaken, keratitis Acanthamoeba die, hen beïnvloedt die het gebruiken. De besmetting is [ … ]

Polylactic Zuur (PLA), de Kosmetische Versterker van het Oog leidt tot Misvorming

Dinsdag, 24 Juli, 2007

Polylactic zuur (PLA) is een populaire kosmetische oogversterker die wordt gebruikt om volumeverlies rond de ogen te verminderen. Volgens een nieuwe studie in Dagboek van de Kosmetische Dermatologie, leidt de kosmetische oogverhoging met polylactic zuur (PLA) tot misvorming wanneer behoorlijk ingespoten niet.
Deel dit

Goedkeuring van Monovision van CustomVue de Geworden Federale Lasik

Zondag, 15 Juli, 2007

CustomVue Monovision Lasik, het eerste apparaat LASIK dat voor het behandelen van één oog om veel voorwerpen te zien en het andere oog voor close-upvisie wordt ontworpen heeft weg de FDA goedkeuring.
Deel dit

De embryonale Cel van de Stam kan Blindheid genezen

Zondag, 15 Juli, 2007

De menselijke embryonale stamcel kan beschadigde retina's en behandelingsblindheid, volgens een Britse studie herstellen.
Deel dit

Het Hydrateren van het Oog van Tranquileyes Systeem: Nieuwe Hoop voor de Droge Patiënten van het Oog

Woensdag, 11 Juli, 2007

Een nieuwe studie zegt dat de droog-oogpatiënten nu kunnen krijgen betten hulp door Tranquileyes Eye het Hydrateren Systeem. Meer dan 60 miljoen Amerikanen lijden aan potentieel het afmatten droog-oogsymptomen en de aantallen groeien.
Deel dit


Langs beschermd De Wacht van de commentaar Pro
Sluit
E-mail het